Yaşar Akbaş’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

12.06.2017 - 10:18 | Sencer Uçar

Yaşar Akbaş'a göre 2016'nın en iyileri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay ve Ogilvy & Mather İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy ve Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey ve  BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı‘nın ardından Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş ile devam ediyoruz.

İşte Yaşar Akbaş’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Fearless Girl – State Street Global Advisors

Ajans: McCann New York

Bu fikri hayata geçirtmek bile başlı başına bir ödül konusu.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.