MediaCat

Ufuk Işık’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Ufuk Işık’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh ve Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar ve Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme‘nin ardından Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık ile devam ediyoruz.

İşte Ufuk Işık’ın “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dediği kampanyalar…

Refugee Nation – Amnesty International

Ajans: Ogilvy New York

Yokluğu varlıklının, hastalığı sağlıklının ya da adaletsizliği iktidarın gözünden anlatmanın itici bir faydasızlığı olur genelde. Mülteciler ve reklamcılar arasındaki ilişki de çoğunlukla böyle. Ancak bu iş faydalı olacak kadar ses çıkardı.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.