Kreatifler güçlerini Rihanna için birleştirdi

Yeni albümün çıkış tarihini öğrenmek o kadar kolay değil.

25.11.2015 - 10:21 | Arzu Nilay Kocasu

Kreatifler güçlerini Rihanna için birleştirdi

Rihanna’nın sekizinci albümü “Anti” yakında hayranlarıyla buluşacak… muhtemelen. Zira sanatçının yeni albümünün çıkış tarihini öğrenmek için aşılması gereken bir dizi test var.

Yeni albümü ve dünya turu desteği için Samsung ile 25 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzalayan Rihanna, “Anti”ye özel interaktif internet sitesi Antidiary.com adresine mobil cihazlarıyla bağlanan ve onları kullanarak internet sitesindeki bir dizi bulmacayı çözen hayranlarına albümünün çıkış tarihini öğrenme fırsatı sunuyor.

Kampanyanın reklam ajansı 72andSunny New York’a Jay-Z’nin müzik ve eğlence şirketi RocNation ve İngiliz tiyatro şirketi Punchdrunk’ın yanı sıra Samsung’un partner ajansları R/GA, Edelman ve PMK BNC gibi dev bir kadro eşlik ediyor. Rihanna’nın yeni albümünün sırlarına buradan ulaşabilir, kampanyayla ilgili son haberleri #ANTIdiaRy etiketinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Drum

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.