Kraft Heinz Türkiye’ye yeni genel müdür

Kraft Heinz Türkiye'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

03.01.2022 - 14:32 | MediaCat

Kraft Heinz Türkiye'ye yeni genel müdür

Kraft Heinz, uluslararası büyüme stratejisi doğrultusunda geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği Assan Gıda satınalmasının ardından, Kraft Heinz Türkiye bünyesinde birleşecek şirketlerin genel müdürlüğüne Serkan Tekeş’i getirdi.

Son dört yıldır Kraft Heinz Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapan Tekeş, Heinz markasının son yıllarda Türkiye’deki büyüme hamlelerinde önemli roller üstlenmişti. Yeni görevine 2022 Ocak ayı itibarıyla başlayan Tekeş, Kraft Heinz Türkiye’nin ileriye dönük tüm stratejilerini yürütmekten sorumlu olacak.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Serkan Tekeş, MBA derecesini ABD’deki City University of New York, Baruch College’dan aldı. Finans ve pazarlama alanına yoğunlaşan Tekeş, kariyerine yine aynı okulda, pazarlama departmanı araştırma görevlisi olarak adım attı. Tekeş, sonraki dönemde sırasıyla Metro Cash&Carry USA, Coca-Cola İçecek A.Ş., Kraft Foods ve Mondelēz International şirketlerinde satış ve pazarlama alanlarında ceşitli yöneticilik görevleri üstlendi. Kraft Heinz Ülke Müdürlüğü öncesi, Mondelēz International Türkiye bünyesinde 11 yılı aşkın süre boyunca çeşitli satış ve pazarlama görevlerinde sorumluluk alan Serkan Tekeş’in buradaki son rolü satış strateji ve operasyonları direktörlüğü olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.