MediaCat

Koton’a yeni CEO

Koton’da CEO koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

Koton’a yeni CEO

30’a yakın ülkede 510 mağazasıyla hizmet veren Koton’da yaklaşık bir yıldır destek hizmetlerinden sorumlu genel müdür olarak görev almakta olan Dr. A. Bülent Sabuncu şirketin yeni CEO’su oldu. Dr. Sabuncu, yeni dönemde şirketin tüm operasyonlarının sorumluluğunu üstlenecek.

Dr. A. Bülent Sabuncu’nun, şirketin profesyonel yapısını daha da kuvvetlendirme amacıyla CEO pozisyonuna atandığını söyleyen Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, “Bu adımımız, aynı zamanda Koton’daki kurumsal yönetimi de güçlendirdi. Koton daima bir iddiası olan, vizyoner ve yenilikçi bir marka. Yeni CEO’muz Dr. A. Bülent Sabuncu, tecrübesi ve yönetsel becerileriyle, geçtiğimiz bir yılda bilhassa pandemi döneminin olağandışı şartlarını yönetmemizde büyük gayret ve performans gösterdi. Yönetim kurulu olarak, yeni pozisyonuyla, Koton’a olan katkılarını artırarak sürdüreceğine yürekten inanıyoruz. Koton, sektörümüz ve ülkemiz için daha fazla değer yaratmaya devam edecek” dedi.

Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Dr. A. Bülent Sabuncu, aynı üniversitede 1996 yılında iktisat yüksek lisans programını, İstanbul Üniversitesi’nde de 2001 yılında doktora programını tamamladı. Kariyerine OYAK Portföy Yönetimi’nde başlayan Dr. Sabuncu, sırasıyla Global Portföy Yönetimi, Balnak Lojistik Grubu ve Umur Basım ve Kırtasiye’de çeşitli görevlerde bulundu. FLO Mağazacılık ve Pazarlama’da icra kurulu üyesi ve CFO olarak, ardından da OYAK Grubu şirketlerinden Omsan Lojistik’te genel müdür olarak görev aldı. Dr. Sabuncu, Koton bünyesine Kasım 2019’da katılmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.