Koroplast Wavemaker’la işbirliğini genişletti

Wavemaker Türkiye, yeni dönemde Koroplast'ın dijital mecra yönetimini de üstlenecek.

17.01.2022 - 17:04 | MediaCat

WPP grubuna bağlı Wavemaker Türkiye, 10 yıldır işbirliği yaptığı Koroplast’ın dijital mecra yönetimini de üstlenerek markanın tam hizmet medya satınalma ajansı oldu.

Wavemaker Türkiye CEO’su Serdar Aytok, konuyla ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Koroplast, Wavemaker’ın Türkiye’deki yolculuğunda uzun süredir çalıştığı köklü markalarından biri. Yaklaşık 10 senedir hizmet vermekten büyük keyif duyduğumuz Koroplast’ın hizmet kapsamını genişleterek bizimle yola devam etmesi bizi mutlu etti. Son iki yıldır global bakış açımız olan “pozitif provokasyon” ile büyümenin her zaman daha iyi bir yolu olduğuna inanıyoruz. İşbirliği içinde olduğumuz tüm markalarımızın büyümesini pozitif bir şekilde provoke ediyoruz. Koroplast çatısı altındaki tüm ürünlerin de işlerini büyütmesine aynı bakış açısı ile destek vereceğimiz için heyecanlıyız. Koroplast ailesine almış oldukları bu karar için teşekkür ederiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.