Köpeklerden köpeklere yardım patisi

Instagram'ın meşhur köpekleri, barınaklardaki dostları için devrede.

25.04.2018 - 14:58 | Arzu Nilay Kocasu

Köpeklerden köpeklere yardım patisi

Son yılların en revaçtaki sosyal medya platformlarından Instagram, insanlar kadar ve belki insanlardan da fazla hayvanları ağırlıyor şu günlerde. Sahipleri tarafından paylaşılan ve milyonlarca kez izlenen hayvan video ve fotoğrafları bir yana, artık pek çok hayvan kendi Instagram hesabına ve hayran kitlesine sahip.

Ancak her hayvan, Instagram fenomeni ırktaşları kadar şanslı değil. Beagle cinsi bir köpek on binlerce takipçisiyle Instagram’da fenomenleşirken, pek çok Beagle barınaklarda sahiplendirilmeyi bekliyor örneğin.

Barınak hayvanlarının sahiplendirilmesi için 10 yıldan bu yana Agir Pour l’Adoption inisiyatifiyle işbirliğinde olan Pedigree, Instagram yıldızı köpeklerin barınaklarda sahiplendirilmeyi bekleyen ırktaşlarına yardım etmesine vesile olan bir fikirle karşımızda. Instagram’ın bol takipçili fenomen köpeklerinin Instagram hesaplarını, kendilerine birebir benzeyen barınak köpeklerinin fotoğraflarını paylaşmak için bir süreliğine ödünç alan Dogs for Dogs kampanyası CLM BBDO imzası taşıyor.

Köpekler arasındaki benzerlik sebebiyle başka bir köpeğin fotoğrafını/videosunu beğendiklerini ilk bakışta muhtemelen fark etmeyen takipçiler ise, dilerlerse, beğendikleri köpeği paylaşım üzerinden yönlendirildikleri linkten sahiplenebiliyorlar.

KÜNYE

  • Reklamveren: Pedigree
  • Reklam Ajansı: CLM/BBDO, Paris, Fransa
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.