MediaCat

Komili’nin web sitesi ‘Sınıfının En İyisi’ ödülüne layık görüldü

Komili web sitesi, uluslararası platformda interaktif medyada yılın en iyilerini belirleyen Interaktif Media Awards’da…

Komili’nin web sitesi ‘Sınıfının En İyisi’ ödülüne layık görüldü

Komili web sitesi, uluslararası platformda interaktif medyada yılın en iyilerini belirleyen Interaktif Media Awards’da (IMA-Interaktif Medya Ödülleri) Güzellik/Kozmetik kategorisinde “Best in Class” (Sınıfının En İyisi) ödülüne layık görüldü.

Kasım 2008 tarihinde yayına açılan Komili web sitesi, Komili markasının internet ortamında tüketicileriyle buluşmasını sağlayan önemli bir platform rolü üstleniyor. Tüketiciler www.komili.com.tr adresinden ulaştıkları web sitesi aracığıyla Komili ürünleri hakkında detaylı bilgi alma imkânına sahipler. Ayrıca katıldıkları kısa bir test vasıtasıyla kendilerini en iyi yansıtan Komili ürünün hangisini olduğunu öğrenebiliyorlar.

Aralarında Microsoft, The New York Times, Time Warner gibi şirketlerin yöneticilerinin de bulunduğu Interaktif Media Awards jürisi, aday web sitelerini tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik ve browser uyumluluğu dahil olmak üzere 5 ayrı bölümde değerlendiriyor.

Komili web sitesi, değerlendirme kriterleri bazında 500 puan üzerinden toplam 487 puan aldı ve uluslararası markaları geride bırakarak Güzellik/Kozmetik kategorisinde “Best in Class” ödülünü aldı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.