Koleksiyon, Turquality markaları arasında

“Türk Malı” imajını ve Türkiye’nin itibarını güçlendirmek amacıyla oluşturulan Turquality projesine...

21.12.2010 - 00:00 | MediaCat

“Türk Malı” imajını ve Türkiye’nin itibarını güçlendirmek amacıyla oluşturulan Turquality projesine, 2011’in ilk yarısında Londra’da mağaza açacak Koleksiyon da katıldı.

Önümüzdeki dönemde yurtdışında bayilik ve temsilcilik ağını genişletmeyi hedefleyen ve farklı işbirlikleri üzerinden çalışmayı amaçlayan Koleksiyon’un Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Malhan çok yakında Türk markalarının yabancı mimari ve tasarım çevrelerinde, ilgili profesyonellerce daha çok tanınan bir konuma yükseleceğini söylüyor. 18 yıldır Almanya‘da gerçekleştirilen pazarın en önemli fuarlarından biri kabul edilen Orgatec Fuarı’nda Koleksiyon dünyanın en iyi ilk 5 firmasının arasında yer alıyor. Malhan; Bunun sebebinin yıllardır sektöre hep öncü tasarımların sunulması ve bu tasarımların da uluslararası mecralarda hep ilgi görmesi olduğunu düşünüyor. Türk firmalarının gelişmekte olan bir ülkeden gelen ekonomik fiyatlarla rekabet yapan markalar olarak algılamaması gerektiğinin altını çiziyor. Kuruluşundan bugüne tasarım odaklı bir firma olarak tüm dünya pazarında yer bulmanın çok gurur verici olduğunu dile getiren Malhan; “Koleksiyon dünyada mobilya ve tasarım sektörünün profesyonelleri tarafından yakından takip edilen markalardan biri konumuna yükseldi. Tasarımın merkezi olan ve tüm dünyada iş yapan yabancı mimarların tasarım ofislerinin yerleşik olduğu bir metropolde, ülkemizi Turquality sahibi bir markayla temsil edecek olmak da bizi mutlu ediyor” diyor.

2010 yılında yapılan projelerin üçte birini yurtdışı çalışmalarıyla gerçekleştiren Koleksiyon Contract&Office’in işbirliği geliştirdiği, satış ağının yerleşmiş olduğu ve gelişmekte olduğu ülkeler arasında İngiltere, Almanya, İsviçre, Fransa, Belçika,İspanya,Avusturya, İrlanda,  Finlandiya, Mısır, Hindistan, Rusya, Ukrayna, Azerbeycan, Makedonya, Özbekistan, Türkmenistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, KKTC, Irak, Libya, Suudi Arabistan ve Japonya yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.