Koçak Gold’dan yeni bir reklam filmi

Koçak Gold , 'Sadece Altın' kampanyası dahilinde Sindrella masalından yola çıkılarak hazırlanan...

22.12.2008 - 11:12 | MediaCat

Seçkin bir marka olmayı başarmış olan Koçak Gold , ‘Sadece Altın’ kampanyası dahilinde Sindrella masalından yola çıkılarak hazırlanan reklam filmi için start verdi.

Dünyaca ünlü yönetmen MATTHIAS ZENTNER , Sindrella hikayesini yeniden farklı bir anlatımla gerçekleştirmek için Romanya’nın Bükreş şehrindeki Bagadiru Palace (Opera eski binası)’ da çekimleri gerçekleştirdi.

Koçak Gold için özel olarak çekilen reklam filminde İsveçli oyuncu AENEAS KOLEV, Romanyalı oyuncular ALICE MIHALACHE , LIVIA LOROZ ve küçük oyuncu CATINCA SULEA rol aldı. Prodüksiyonunu Münih’ten Velvet’in yaptığı çekimler Sindrella hikayesine yakışır görsellerle dolu…

Dünya Altın Konseyi ve Koçak Gold tarafından gerçekleştirilen bu çalışma Koçak Gold’un ilk spot reklam çalışması…Inspired Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilen ve ‘Sadece Altın Işıldar’ kampanyası dahilinde hazırlanan reklam filminde altının fark yarattığı ve daima ışıldadığı vurgulandı. Altının ışıltısı göz kamaştırdı.

Koçak Gold’un yeni koleksiyonunun yer aldığı reklam filminde mekan ve oyuncuların tamamı adeta 18. yüzyılın havasını gözler önüne seriyor. Oyuncuların kıyafetleri özenle seçilmiş, makyajları ustaca yapılmış ve yaşatılan atmosferle uyum içinde…Sadece çekimler için getirilen at altına boyanmış şekilde Romanya’nın ünlü Bridge Parkı’na getirildi, sis bombaları kullanıldı ve soğuk havaya rağmen herkes özveriyle çekimlerin güzel bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.