Kocaeli’nde ‘mortgage’ fuarı

Ev sahibi olmak isteyenlere uzun vadeli ve düşük taksitli kredi imkanı sağlayan "mortgage" sistemi, Kocaeli'nde açılacak konut ve mortgage fuarında tanıtılacak...

24.09.2007 - 11:44 | MediaCat

Ev sahibi olmak isteyenlere uzun vadeli ve düşük taksitli kredi imkanı sağlayan “mortgage” sistemi, Kocaeli’nde açılacak konut ve mortgage fuarında tanıtılacak.

Ünyap Fuarcılık firması tarafından İzmit eski Gölcük yolu üzerinde bulunan Uluslararası Fuar Merkezi binasında düzenlenecek olan fuar 18-21 Ekim tarihleri arasında açık kalacak. Fuara gayrimenkul, yatırım, işletme, emlak, finans hizmetleri alanında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen firmaları katılacak. 30 bin kişilik ziyaretin hedeflendiği fuara, İzmit Ticaret Odası ile İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi de destek verecek. Mortgage fuarı içinde, Kocaeli’nde büyük konut projelerinin de tanıtım ve pazarlaması yapılacak. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler, bu fuar günlerindeki kampanyalardan yararlanarak, uygun şartlarda konut satın alabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.