Koç Üniversitesi Bahar Şenliği konserlerle son buldu

Koç Üniversitesi “Sosyal Aktiviteler Kulübü” tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Bahar Şenliği, hafızalardan silinmeyecek konserlere sahne oldu...

24.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Koç Üniversitesi “Sosyal Aktiviteler Kulübü” tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Bahar Şenliği, hafızalardan silinmeyecek konserlere sahne oldu.

Rumeli Feneri Kampusu’nda gerçekleşen şenlik, üniversitelilere 15 saat süren doyumsuz bir müzik şöleni yaşattı. Festivalde ana sahnede yer alan Ajda Pekkan, Duman, Nil Karaibrahimgil ve MFÖ canlı performanslarıyla katılımcıları coşturdu.

Ajda Pekkan’a gençlerden büyük ilgi
Eski ve yeni şarkılarından oluşan bir repertuar hazırlayan Ajda Pekkan, sahne şovu ve etkileyici sesiyle gençlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Binlerce gencin katıldığı bahar şenliğinde gençler Ajda’nın şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. 

MFÖ genç hayranlarıyla buluştu
Koç Üniversitesi Bahar Şenliği, Türkiye’nin en iyi grubu MFÖ’yü de ağırladı. Eski ve yeni şarkılarından oluşan bir repertuar hazırlayan, sahne şovları ve esprili tavırları ile sempati toplayan, onlarca unutulmaz söz ve bestenin yaratıcısı MFÖ, gençlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Binlerce gencin katıldığı bahar şenliğinde gençler, MFÖ’ nün sahne almasını beklerken DJ Funky C performansı ile eğlenmeye başladı.

Nil Karaibrahimgil’den renkli sahne şovu
Koç Üniversitesi’nin Bahar Şenliği kutlamalarında sahneye çıkan Nil Karaibrahimgil, sevilen şarkılarıyla öğrencileri coşturdu. Karaibrahimgil, sahne şovu, sempatik tavırları ve hareketli şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz saatler yaşattı.

Duman ile unutulmaz final
Öğle saatlerinde başlayan Koç Üniversitesi Bahar Şenliği’nde, Türkiye’nin tartışmasız en büyük rock grubu Duman, hayranlarıyla buluştu. Şenlik, Duman konseri ile sona erdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.