MediaCat

Koç Healthcare’e yeni kurumsal iletişim müdürü

Koç Healthcare Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Amerikan Hastanesi, Bodrum Amerikan Hastanesi, Amerikan Tıp Merkezi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve VetAmerikan olmak üzere beş markasıyla faaliyet gösteren Koç Healthcare’de (Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları) kurumsal iletişim müdürlüğüne Tanla Silay Gün atandı. Bu ay itibarıyla başladığı yeni görevinde operasyon grup direktörlüğüne bağlı çalışacak olan Silay Gün, Koç Healthcare’in kurumsal iletişim ve kurumsal itibar yönetimi faaliyetlerini yönetecek.

2004 yılında Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Tanla Silay Gün, 2006’da York Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdi. Toronto’da AON Sigorta Brokerlığı’nda başlayan Silay Gün, Türkiye’ye döndükten sonra farklı sivil toplum kuruluşlarının kurumsal iletişim bölümlerinde görev aldı. 2012 itibarıyla Koç Holding bünyesine katıldı ve dört yıl boyunca kurumsal iletişim departmanında çalıştı. Kurumsal iletişim müdürü olarak transfer olduğu Publicis Groupe’ta kurumsal iletişim direktörlüğünü üstlendi. Silay Gün, 2020 yılında katıldığı Koç Healthcare çatısı altında kurumsal iletişim yöneticiliği yaptı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.