MediaCat

KMG’ye global ortak

KMG Araştırma’nın çoğunluk hisseleri, dünyanın önde gelen araştırma

KMG’ye global ortak

KMG Araştırma’nın çoğunluk hisseleri, dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinden Ipsos tarafından satın alındı. Satın alma haberi Paris’te yapılan bir basın toplantısıyla duyuruldu.

Ipsos Paris Borsasına kote, halka açık bir şirket. Birçok alanda faaliyet göstermesine olanak veren geniş bir araştırma portföyü olan şirket, reklam araştırmaları konusunda dünyada lider konumunda. Ipsos medya araştırmalarından alışveriş davranışlarına, online panellerden kurumsal itibara kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Yaklaşık bir milyar dolar büyüklüğünde bir iş hacmi olan şirket bünyesinde Ipsos ASI, Ipsos Mori, Ipsos Novactis gibi araştırmanın değişik alanlarında uzmanlaşan şirketler bulunuyor.

Konu hakkında açıklama yapan KMG Başkanı Vural Çakır “Bu gelişme ile hizmetlerimizi daha iyi, daha yararlı hale getirebileceğimize inanıyoruz” dedi. Çakır yaptığı açıklamada mevcut yönetim yapısıyla yollarına devam edeceklerini ifade etti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.