Kıvanç Tatlıtuğ seni arasa ne yapardın?

Magnum, kazanan talihliye Aston Martin verdiği promosyon kampanyası için farklı bir dijital uygulamaya imza attı.

25.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Magnum, kazanan talihliye Aston Martin verdiği promosyon kampanyası için farklı bir dijital uygulamaya imza attı.

Reklam filminde de yer alan Florence Eugene ve Kıvanç Tatlıtuğ, kullanıcıların www.hazpesindeysen.com’dan katılabileceği dijital bir uygulama sunuyor. Üstelik Kıvanç Tatlıtuğ, dijital uygulamanın sonunda uygulamaya davet edilenleri bizzat kendi arıyor.

Reklam filminin son karesinde Kıvanç Tatlıtuğ’u, Magnum kadınını canlandıran Florence Eugene ve arkadaşlarının Aston Martin’le fotoğrafını çekerken görmüştük. Dijital uygulamadaysa Kıvanç ve Florence’yi Aston Martin’le Kıvanç’ın garajına girerken görüyoruz. Florence, elinde Magnum Infinity ile arabadan inerken, Kıvanç da kullanıcıya adıyla hitap ederek onunla sohbet etmeye başlıyor.

Kullanıcının Facebook profilini inceleyen Tatlıtuğ, kullanıcı profiline göre farklı yorumlar yapıyor ve tavsiyelerde bulunuyor. Kullanıcı hakkında edindiği bilgilerle Aston Martin’i ona özel bir şekilde değiştiren Tatlıtuğ, sohbet etmeye devam ederken, hikâye yeniden kullanıcının seçimlerine göre değişim gösteriyor. Kullanıcıyı bekleyen büyük haz ise, yan koltukta Kıvanç otururken Aston Martin’in direksiyonuna geçme şansı oluyor. Bu sırada kullanıcı, Tatlıtuğ’a bir arkadaşının telefonunu verip onu aramasını isteyebiliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.