Kıvanç Tatlıtuğ, rol arkadaşını Facebook’tan seçecek

Yedigün reklam kampanyasında sosyal medyadan da faydalanıyor. Yedigün'ün yeni yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ reklamdaki rol arkadaşını Facebook başvuruları üzerinden seçecek.

15.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Yedigün reklam kampanyasında sosyal medyadan da faydalanıyor. Yedigün’ün yeni yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ reklamdaki rol arkadaşını Facebook başvuruları üzerinden seçecek.
 
Kıvanç Tatlıtuğ ile reklam filminde oynamanın ne ifade ettiğini anlatan kısa bir yazı ve bir portre ile bir boy fotoğrafını facebook@yedigun.com.tr adresine gönderenler arasından seçilecek üç kişi, ünlü sanatçı ile birlikte kamera karşısına geçecek.

Reklamda rol almak isteyenlerin yapması gerekenler:

İlk olarak Yedigün’ün Facebook sayfasını “beğenmek” gerekiyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı reklam filminde oynamanın ne ifade ettiğini yazarken, yaratıcı ama dürüst olunması ve seçimi yapacak olan prodüksiyon ekibini ikna edecek iyi fikirler bulunması gerekiyor. Gönderdiğiniz fotoğrafın hem boy hem portre olması şansı artıracak faktörlerden. Adayın fotoğrafları facebook@yedigun.com.tr adresine ulaştıktan sonra onaylanan fotoğraflar “Kıvançlı Reklam Güzelleri” galerisine yüklenecek. Fotoğraflara gelecek yorumlar ve adayın arkadaşlarının desteği de prodüksiyon ekibinin seçiminde etkili olacak. Sonuçlar, 24 Mart 2011 Perşembe günü Yedigün Facebook sayfasında açıklanacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.