Kitapseverler için hepsiburada.com’dan bir ilk

Hepsiburada.com kitapseverler için Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

03.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Kapağı hepsiburada.com kullanıcıları tarafından belirlenen Buket Uzuner’in son kitabı ‘Yazın Öyküleri’, Facebook’ta canlı olarak imzalanacak. Kullanıcılar 6 Ağustos Pazartesi günü saat 14.00’te, hepsiburada.com Facebook sayfasından canlı yayınlanacak olan imza gününe 6 Ağustos tarihine kadar kitabı satın alarak katılabilecek. İmza gününü izlemek isteyen tüm kullanıcılar da sayfayı beğenerek Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek bu etkinliği izleme şansını yakalayabilecekler.

Hepsiburada.com takipçileri, Kitap Burada ile önümüzdeki günlerde farklı yazarlarla devam edecek canlı imza günlerini izleyip, ünlü yazarların röportajlarına, kitap eleştirilerine ve yazarların hepsiburada.com takipçilerine özel olarak önerdikleri kitap tavsiyelerine ulaşabilecekler. Kitap Burada takipçileri ayrıca ünlü yazarların kütüphanelerini keşfetme fırsatı yakalayacak ve her ay bir yayınevi tarafından seçilen ürünlerdeki özel avantajlardan faydalanabilecek.

Kitapseverler Kitap Burada’yı, çok yakında kitapburada.hepsiburada.com adresinden de takip edebilecek.
Tüm detaylar ve güncel kampanyalar için: www.hepsiburada.com
Blog için: kitapburada.hepsiburada.com
Kitap Kulübü için: www.facebook.com/Hepsiburada
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.