Kırmızı ödülleri bu akşam açıklanıyor Sonuçlar anında Mediacatonline’da

MediaCat, bu yıl altıncısı düzenlenen 'Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri' gecesinden kazananları anında www.mediacatonline.com'dan yayınlayacak...

23.02.2009 - 15:05 | MediaCat

MediaCat, bu yıl altıncısı düzenlenen ‘Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’ gecesinden kazananları anında www.mediacatonline.com’dan yayınlayacak.

Bu akşam Hilton Convention Center’da gerçekleştirilecek tören ile sahiplerini bulacak olan kısa adıyla “Kırmızı Ödülleri”ni izleyecek olan MediaCat, kazanan işleri ve ajansları canlı olarak anında sektöre duyuracak.

Basın reklamlarının firmaların pazarlama iletişimi faaliyetlerine ve ticari başarılarına katkısını vurgulamak; basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek; reklam, medya ajansları ve çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne bu yıl 97 ajanstan 907 başvuru yapıldı.

Törende toplam 34 kategoride ödül verilecek. Bunların içinde; tüm kategori birincileri arasında seçilen “Kıpkırmızı” ödülü, Kırmızı ve Reklamcılık Vakfı işbirliğinde düzenlenen eğitim çalışmaları sonucunda oluşturulan “Kırmızı Kalem Eğitimleri Sertifikaları”, yaratıcı gençleri sektöre kazandırmak, basın reklamlarındaki yaratıcı uygulamaları artırmak amacıyla bu yıl hayata geçirilen Genç Kırmızı Ödülü ve Hürriyet Özel Ödülü yer alıyor. Diğer kategoriler ise; medya, genel, sektörel, teknik ve diğer kategoriler olarak ayrılıyor.

Kubilay QB Tunçer’in performansıyla renk katacağı Kırmızı Ödül Töreni’nin ardından başlayacak olan Kırmızı Parti’de DJ Ümit Türker müzikleriyle katılımcıları çoşturacak. Ocak ayında çıkardığı Astronot albümü ile şarkıcılığa adım atan, radyo-televizyon programcısı ve Radikal gazetesi köşe yazarı Ayça Şen ve ekibi de verecekleri konser ile Kırmızı Parti’ye katılanlara keyifli anlar yaşatacak.

Geçekleştirdiği sıra dışı röportajları, yazdığı ilginç köşe yazıları ve rengarenk radyo programları ile tanıdığımız Ayça Şen, Kırmızı Parti’de de albümünde yer alan birbirinden farklı müzik altyapılarına ve sözlere sahip şarkıları ile izleyenleri eğlendirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.