Kırmızı Ödülleri’nin jürisi belli oldu

Bu yıl beşincisi düzenlenen “Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri”nin jürisi belli oldu...

17.12.2007 - 17:23 | MediaCat

Bu yıl beşincisi düzenlenen “Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri”nin jürisi belli oldu. Paul McMillen’nın başkanlığını yaptığı jüri üyeleri arasında reklam yaratıcılarının yanı sıra ajans yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri, reklamveren temsilcileri, medya ajansı temsilcisi ve stratejik planlamacı da bulunuyor.

Reklam camiasının merakla beklediği Kırmızı Reklam Ödüllerinde geri sayım başladı. 14 Aralık’ta katılımın sona erdiği Kırmızı Reklam Ödülleri Yarışması’nın sonuçları 13 Şubat 2008’de düzenlenecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.

Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, bu alanda başarılı çalışmaları ve reklamcıları ödüllendirmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Kırmızı Ödülleri’nin jüri ekibinde sadece kreatifler değil aynı zamanda ajans yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri reklamveren temsilcileri, medya ajansı temsilcisi ve stratejik planlamacı da bulunuyor. Yarışma, dünyada reklam yaratıcılığı yarışmaları arasında bu yanı ile de farklı bir konumda yer alıyor.

Bu yıl Kırmızı Ödülleri, RPM Radar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Paul McMillen başkanlığında 12 kişilik jüri üyesi tarafından değerlendirilecek. Jüri üyeleri arasında; Medina Turgul DDB’den Aslı Bleda, Rafineri’den Ayşe Bali, Mindshare’den Demet İkiler, Yorum Publicis’den Ebru Ataman, Ajans Ultra’dan Faruk Kaptan, Young & Rubicam Reklamevi’nden Feride Durmaz, Coca-Cola’dan Galya Frayman Molinas, Manajans Thompson’dan Haluk Erkmen, Unilever’den İzzet Karaca, Farkyeri İletişim’den Kaan İşmen, Migros’tan Levent Çakıroğlu ve ATCW’den Sevgi Tuncel yer alıyor. Yarışmanın moderatörlüğü ise Gürül Öğüt tarafından yapılacak.

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’ne, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm reklam ajansları, medya planlama ve satın alma şirketleri, reklam fotoğrafçıları ve illüstrasyon sanatçıları katılabiliyor. İlk kez 1 Kasım 2006 – 31 Ekim 2007 tarihleri arasında yayınlanmış basın reklamlarına açık olan Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl toplam 35 ödül verilecek.

Ayrıca bu 35 kategorinin birincileri arasından tüm yarışmanın en iyisine Kıpkırmızı Ödülü,
3 kişiye de Özel Ödüller (Jüri Özel Ödülü, Hürriyet Özel Ödülü, Kırmızı Kalem Eğitimleri Ödülü) dağıtılacak. Diğer kategoriler ise; medya, teknik, genel ve sektörel kategoriler olarak ayrılıyor.

“Kırmızı Ödülleri” ile ilgili daha fazla bilgi www.kirmiziodulleri.com adresinden edinilebilinir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.