Kırmızı Ödülleri’ne katılım tarihi 14 Aralık’a uzadı

Bu yıl beşincisi düzenlenecek “Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri” veya kısa adıyla “Kırmızı Ödülleri”ne başvurular için son katılım tarihi 14 Aralık 2007 Cuma olarak belirlendi.

05.12.2007 - 16:29 | MediaCat

Bu yıl beşincisi düzenlenecek “Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri” veya kısa adıyla “Kırmızı Ödülleri”ne başvurular için son katılım tarihi 14 Aralık 2007 Cuma olarak belirlendi.

Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, bu alanda başarılı çalışmaları ve reklamcıları ödüllendirmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne son katılım tarihi 14 Aralık Cuma olarak belirlendi. Yarışma sonuçları ise 13 Şubat 2008’de düzenlenecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’ne, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm reklam ajansları, medya planlama ve satın alma şirketleri, reklam fotoğrafçıları ve illüstrasyon sanatçıları katılabilecek. İlk kez 1 Kasım 2006 – 31 Ekim 2007 tarihleri arasında yayınlanmış basın reklamlarına açık olan Kırmızı Ödülleri’nde bu yıl toplam 35 ödül verilecek.

Ayrıca bu 35 kategorinin birincileri arasından tüm yarışmanın en iyisine Kıpkırmızı Ödülü,
3 kişiye de Özel Ödüller (Jüri Özel Ödülü, Hürriyet Özel Ödülü, Kırmızı Kalem Eğitimleri Ödülü) dağıtılacak. Diğer kategoriler ise; medya, teknik, genel ve sektörel kategoriler olarak ayrılıyor. Yarışmaya kayıt ve katılım sadece www.kirmiziodulleri.com adresinden yapılabilecek.

Kırmızı Ödülleri’nin jürisinde sadece kreatifler değil aynı zamanda ajans yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri ve reklamveren temsilcileri de bulunuyor. Yarışma, dünyada reklam yaratıcılığı yarışmaları arasında bu yanı ile de farklı bir konumda yer alıyor.

“Yaratıcılık ve uygulamadaki başarı” kriterine göre değerlendirilecek işlerde jüri üyeleri; yaratıcı ve özgün fikir; basında iyi uygulama ve fark yaratma; marka mesajının öne çıkması gibi üç önemli kriter üzerinden adayları inceleyecek.

www.kirmiziodulleri.com

Bilgi İçin:
Zarakol İletişim Hizmetleri 0212 217 29 99 / Ayça Erkan

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.