Kırmızı’da “İnsan Hakları” özel ödülü verilecek

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde bu yıl “İnsan Hakları” özel ödülüne

23.01.2008 - 14:03 | MediaCat

Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde bu yıl “İnsan Hakları” özel ödülüne yer verilecek.

Hürriyet, 1 Mayıs 2008’de yayın hayatına başlamasının 60. yılını kutlayacak. “İnsan Hakları” temasının işleneceği yıldönümü kampanyası çerçevesinde bir dizi yenilik planlayan Hürriyet Gazetesi, bunun ilk adımı olarak, reklam sektörünün en önemli yarışması olan “Kırmızı – Basında En İyiler Reklam Ödülleri” kapsamında “İnsan Hakları” özel ödül kategorisi oluşturuyor.

Hürriyet, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’nin de 60. yılına denk gelen yıldönümünde, bu anlamlı tesadüfü bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürüyor. Irk, din, dil, sosyal sınıf, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanların yararlanması gereken evrensel hakların daha fazla bilinmesi, uygulanması ve yaygınlaşması için bir reklam yarışması başlatıyor.

Bu anlamlı yarışma için Hürriyet’in 60. yılına mahsus olmak üzere, Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde Hürriyet Özel Ödülü kategorisinin adı “60. Yıl Özel Ödülü” olarak belirlendi ve profesyonel reklamcılara açık “İnsan Hakları” konulu bir reklam yarışmasına dönüştürüldü.

Profesyonel reklam yaratıcılarından bu kategoride yarışacak basın ilanları kabul edilecek. Yarışan tüm işler ayrıca Kırmızı Ödülleri’nin 13 Şubat’taki ödül töreninde sergilenecek ve içlerinden bir tanesi ödüle layık görülecek.

Profesyonel reklam yaratıcıları, hazırlayacakları basın ilanlarını en geç 4 Şubat 2008 Pazartesi gece yarısına kadar www.kirmiziodulleri.com internet sitesinden yükleyebilecekler.

Ayrıntılı bilgi için:

Zarakol İletişim – Ayça Erkan

0212 217 29 99

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.