Kiraz Mevsimi tekrar bölümüyle Sosyal TV’de birinci sırada

14 Ağustos’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

15.08.2014 - 11:02 | MediaCat

Kiraz Mevsimi, dün akşam yayınlanan tekrarı ve bu akşam yayınlanacak yeni bölümün heyecanını yaşayan Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarında günü açık ara birinci sırada tamamladı. İzleyiciler tekrar bölümü ile ısınma turlarını yaparken, Cuma gecesi yayınlanacak yeni bölümden sahneler üzerine konuştu. Dizi 5,488 izleyiciden toplamda 7,241 Tweet alarak yayılımda 11,714,345 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

Ulan İstanbul’un sadık Sosyal TV izleyicileri dizileri için yine klavyelerinin ve ekranlarının başındaydı. Yeni bölüm fragmanı ve tekrar bölümünün ektisi ile günü ikinci sırada tamamlayan dizide izleyiciler Ferdi’ye olan hayranlıklarını paylaşıp, dizinin “karizma dörtlüsü” ile ilgili yorumlar yaptı.

Kocamın Ailesi, uzun bir aradan sonra yayın gününde ilk beşe geri dönerek Perşembe günün üçüncü sırada tamamladı. İzleyiciler diziye olan sevgilerini sıklıkla dile getirirken bir yandan da Pelin’in tatlılığını konuştu. Ayrıca yayınlanan yeni bölüm fragmanını da çok duygusal bulan izleyiciler dizi bitiminde yeni bölüm ile ilgili de paylaşımlarda bulundular.

Medcezir hayranları yine klavyelerini ellerinden düşürmedi ve yaklaşan sezon açılışı için hazırlıklarını yapmaya başladı. Yeni sezon yayın tarihi izleyiciler arasında tartışılırken bir yandan tekrar bölümü konuşuldu. Ayrıca Yağmur Tanrısevsin’in Medcezir kadrosu yerine Kaçak’a katılacak olması izleyiciler arasında olumlu karşılandı.

Ekranların yeni realite programı 112 Acil, bu Perşembe yayınlanan bölümüyle Sosyal TV’de beşinci sırada yer aldı.  285 izleyiciden toplamda aldığı 704 Tweet ile yayılımda 2,002,075 izleyicinin Twitter akışına ulaştı.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 14 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.