MediaCat

‘Kimileri telefonda sever!’

Reklamcılık sektörünün profesyonelleri ile reklamcılığa ilgi duyan üniversite öğrencileri Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde buluşuyor.

‘Kimileri telefonda sever!’

Reklamcılık sektörünün profesyonelleri ile reklamcılığa ilgi duyan üniversite öğrencileri Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde buluşuyor.
 
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, ADhere Reklamcılık Günleri’nde 2, 4 Aralık arasında  ‘Kimileri telefonda sever!’ sloganıyla bir etkinlik düzenliyor. Etkinliğe farklı illerden 100’e yakın üniversite öğrencisinin katılımı bekleniyor.

Seminerler ve workshop’lardan oluşan etkinliğin ilk gününde ‘Kimileri klasik sever’ sloganıyla reklamcılığın temelleri, ikinci gününde ‘Kimileri izlemeyi sever’ sloganıyla geleneksel reklamcılık, üçüncü gününde ise ‘Kimileri CAM’de sever’  sloganıyla dijital reklamcılık konuları işlenecek.

TTNet’in gün sponsoru olacağı etkinliğe Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı genel müdürü Ayşegül Molu, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Dekanı Prof. Dr. Haluk Gürgen, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi başkan yardımıcısı Yelda Aktuna, Youth Rebuplic Kurucu Ortağı ve CEO’su Serhat Gürcü, Mobilera Holding kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Arda Kertmelioğlu konuşmacı olarak katılacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.