Kendi Polo’nu tasarlama fırsatı

U.S. Polo Assn., hayata geçirdiği “Kendi Polo’nu Tasarla” uygulamasıyla tüketicilere kendi tişörtlerini tasarlama imkanı sunuyor...

05.05.2010 - 00:00 | MediaCat

U.S. Polo Assn., hayata geçirdiği “Kendi Polo’nu Tasarla” uygulamasıyla tüketicilere kendi tişörtlerini tasarlama imkanı sunuyor. www.kendipolonutasarla.com sitesini ziyaret edenler, tişörtün renginden armasına, kalıbından koluna işlenecek yazı ve rakama kadar istedikleri seçimi yaparak kendileri için ve sevdiklerine özel Polo tişörtlerini tasarlayabilecek.

www.kendipolonutasarla.com sitesinde tişört tasarlayıp sipariş veren her 100’üncü kişiye tişörtünün hediye edileceğini de ifade eden Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan, “Tüketiciler Polo tişörtlerinin rengini, logosunun görünümüyle boyutunu ve kalıbını kendileri belirleyip kişiselleştirebilecek. Tişörtün sol koluna da istedikleri her şeyi, örneğin isimlerini, tuttukları takımı veya lakaplarını yazdırabilecekler. Anne-baba-çocuk, iki sevgili aynı tişörtü tasarlayıp giyebilecek, kollarına da birbirlerinin isimlerini işletebilecek. Hediye seçmekte zorlananlar da siteye girip sevdikleri için çok özel bir hediyeyi kendileri tasarlayabilecek” diye konuştu.  U.S. Polo baş tasarımcısı Alev Ciliv de “Günümüzde tüketiciler markaların onlara sunduklarıyla kendilerini sınırlamıyor, zevklerine uygun eklemelerle giysilerini kişiselleştiriyor. Kendi Polo’nu Tasarla uygulamamız da bu trende cevap vermek üzere hayata geçirildi. Yakında uygulamaya farklı modüller ekleyerek tüketicilere yeni kişiselleştirme araçları sunacağız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.