Kempinski Hotel Barbaros Bay’da yeni atama

Bodrum'daki lüks konaklamanın dünyaya açılan kapısı Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum...

11.08.2008 - 13:05 | MediaCat

Bodrum’daki lüks konaklamanın dünyaya açılan kapısı Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, yeni Satış ve Pazarlama Direktörü İbrahim Korkut ile başarısını katlamayı hedefliyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna atanan İbrahim Korkut, 15 yılı aşkın turizm tecrübesini Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’a taşıyacak.

1996 yılı Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümü mezunu olan İbrahim Korkut, 1995 yılında Antalya Kemer’de faaliyet gösteren Club Salima Holiday Village’de Resepsiyon Asistanı olarak profesyonel hayata atıldı. 1998 – 1999 yılları arasında Ceylan Intercontinental Resort Hotel Kemer’de Satış Uzmanı ve Grup Koordinatörü, 2000-2002 Ajman Kempinski Hotel and Resort Dubai’de Grup ve Satış Koordinatörü görevlerinde bulundu. 2002 yılının Nisan ayında İstanbul’daki Çırağan Palace Hotel Kempinski’deki Grup Satış Müdür Yardımcılığı görevine atanan Korkut, 2003 yılından bu güne kadar Hillside Beach Club Satış ve Pazarlama Müdürü görevini yürütüyordu.

Eğitim teknikleri, Müşteri hizmetleri ve satış ve pazarlama ağırlıklı olmak üzere otel yönetim teknikleri üzerine de eğitimleri bulunan İbrahim Korkut, iyi derecede İngilizce ve orta seviyede Almanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.