Kelebek Mutfak’a yeni marka direktörü

Kelebek'te mutfak marka direktörlüğü görevini üstlenecek isim belli oldu.

22.01.2018 - 14:01 | MediaCat

Kelebek Mutfak'a yeni marka direktörü

İlk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla 1935 yılında İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek’te mutfak marka direktörlüğüne Taner Çakır atandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezuniyetinin ardından kariyerine Kerevitaş Superfresh Grubu’nda yönetim muhasebesi alanında başlayan Taner Çakır, 2000-2002 yıllarında Piyale & Sabancı Grup Planlama ve Mali Kontrol Yöneticisi olarak çalıştı. 2005-2005 yıllarında Eczacıbaşı Grubu Mali Kontrol Yöneticisi (banyo / mutfak iş alanı) olarak faaliyetlerine devam eden Çakır 16 yıl boyunca Eczacıbaşı Grubu’nda sırasıyla mali kontrol ve IT proje yöneticisi (yapı ürünleri Türkiye / Almanya), mali kontrol yöneticisi (yurtiçi perakende kanal İş alanı), mali kontrol müdürü (banyo iş alanı), pazarlama ve satış müdürü (mutfak iş alanı), satış ve operasyonlar müdürü (mutfak iş alanı), yapı marketler satış müdürü ve toplu işler ve projeler satış müdürü olarak görev aldı.

15 Ocak itibarıyla Doğtaş Kelebek Mobilya ailesine katılan Çakır, Kelebek Mutfak Marka Direktörü olarak görev yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.