Keçi Events, Tipik European Network’ün Türkiye temsilcisi oldu

Pazarlama iletişimi ve etkinlik yönetiminde alanında hizmet veren Keçi Events, AB genelinde hizmet veren uluslararası iletişim ve etkinlik network’ü Tipik European Network’ün...

09.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Pazarlama iletişimi ve etkinlik yönetiminde alanında hizmet veren Keçi Events, AB genelinde hizmet veren uluslararası iletişim ve etkinlik network’ü Tipik European Network’ün Türkiye temsilcisi oldu. Keçi Events, Avrupa’nın sayılı ajanslarından biri olan ve 30 ülkede faaliyet gösteren pazarlama iletişimi network’ü Tipik European Network ile işbirliği anlaşması imzaladı.
Keçi Events bu işbirliği ile özellikle Avrupa Birliği komisyonlarına ve Avrupa’nın önemli bir çok kurumuna hizmet veren Tipik’in Avrupa network’üne dahil olmuş olacak. Türkiye’de 2004 yılından bu yana pazarlama İletişimi ve etkinlik yönetimi konusunda hizmet veren Keçi Events, İstanbul 2010 AKB Ajansı, Borusan, Sabancı Vakfı, Türk Ekonomi Bankası, Viaport, Blackberry, General Electric, Çalık Holding ve TOBB gibi pek çok markaya hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.