MediaCat

Katy Perry’den farkındalık için çıplaklık

Sanatçı herkesi oy vermeye çağırıyor; üstlerinde ne olursa olsun.

Katy Perry’den farkındalık için çıplaklık

2016 Başkanlık Seçimleri için gün sayan ABD, 8 Kasım 2016 tarihinde ülkenin ve dolaylı olarak dünyanın kaderinde büyük rol oynayacak liderini seçmeye hazırlanıyor. Trump ve Clinton atışmalarıyla gündemi şekillenen ülkenin seçimler kapsamında üzerinde en çok mesai harcadığı konulardan biriyse bilhassa genç ABD vatandaşlarında onları oy sandıklarına çekecek ilgiyi yaratmak.

Bu uğurda çalışan taraflardan biri olan 2007 doğumlu Kaliforniyalı prodüksiyon şirketi Funny or Die, ABD vatandaşlarını oy vermeye teşvik etmek için hazırladığı “Everyone Votes!” kampanyası kapsamında ekranlara dünyaca ünlü bir ismi taşıdı: Katy Perry.

Perry’nin ABD vatandaşlarına üstlerinde ne olursa (veya olmazsa) olsun, nasıl görünürseler görünsünler oy verebileceklerini söylediği ve bunu ispatlamak için soyunduğu iki dakikalık videonun finalinde yine tanıdık ve sevilen ikinci bir sima da çıplaklığıyla sanatçıya eşlik ediyor.

27 Eylül’de YouTube’da yayınlanan videonun, şimdiden iki milyonu aşkın izlenme sayısına ulaştığını da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.