MediaCat

KARPAT’tan corona günlerine özel yeni ekip

Ajans, müşterilerine K-SWAT ekibiyle gerçek zamanlı çözümler sunmayı amaçlıyor.

KARPAT’tan corona günlerine özel yeni ekip

Coronavirus salgını kaynaklı olağanüstü günlerin markaların iletişim ihtiyaçlarını da değiştirdiği gerçeğinden yola çıkan KARPAT, müşterilerinin bu döneme özel iletişim problemlerini gündeme uygun akışkan fikirler ve daha hızlı bir süreçle çözmek adına ajans içerisinde K-SWAT (Korona SWAT) adlı bir ekip kurdu.

ATL ve dijital disiplinlerden gelen ekipleri bir araya getirerek, gerçek zamanlı fikirleri tüketicilerle sıcak sıcak buluşturabilmek için çalışan K-SWAT, hedef kitleleri sürekli dinleyerek yakaladığı gündeme özel içgörülerle dijital ağırlıklı nokta atışı projeler geliştirmeyi hedefliyor.

Faaliyetleri Türkiye’yle sınırlı kalmayan ve global çapta da hizmet sunan K-SWAT ekibinin verimliliğine dikkat çeken KARPAT Genel Müdürü Melda Tarlan, “K-SWAT olarak 23 Mart’ta başladığımız çalışmaların meyvelerini almaya başladık bile. Bu kısa zamanda hazırladığımız kampanyaların bazıları Türkiye dışında da yayınlandı. Müşterilerimizden aldığımız tüm olumlu geridönüş ve sonuçların, doğru zamanda doğru bir yapı kurduğumuzun işareti olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.