Bu ilanın başvuru süresi geçmiş. Ama üzülmeyin...

Kariyer Merkezi'nde en yeni ilanlar başvurmanızı bekliyor...

Art Direktör

Anatomy Agency · hello@communicationiam.com Esentepe Mahallesi, Talatpaşa Caddesi, No: 5, Kolektif House Levent, Şişli, İstanbul

Küçücük bir reklam ajansıyız. Şeker gibi bir patronumuz var. İkinci yılında olan ajansımızın yeri de Kolektif House – Levent’te! İşlerden fırsat bulup da metinlerini toparlayamadığımız internet sitemiz yapım aşamasında. Bu kadar kısa sürede global ve yerel yaklaşık 20 markaya hizmet vermekteyiz. Şimdilik kısa özet böyle. Görüşmeye geldiğinizde susmadan anlatır bizimkiler bizi size!

Aranan Özellikler

Tasarımlarına hayran kalacağımız; sanat değil iletişim sanatı yapıyorum diyen gelecekteki tasarımcımıza bir masa ayırdık.

  • En az 10 yıl deneyimi olan,
  • Tasarım trendlerini pazarlama dili ile birleştiren ve en önemlisi de ortaya çıkan fikirlere kendi tasarım dilini bulaştıran,
  • Fikirleriyle ekibi heyecanlandıran,
  • Konseptmiş, broşürmüş, çizgi üstüymüş, çizgi altıymış demeden, gelen her işi titizlikle hazırlayan,
  • Çok olmasa da, arada sırada (hani o) sabaha karşı oluşan meşhur mavi rengin kendisine yakıştığını düşünen tüm özgeçmişleri yukarıdaki e-mail adresine bekliyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.