Bu ilanın başvuru süresi geçmiş. Ama üzülmeyin...

Kariyer Merkezi'nde en yeni ilanlar başvurmanızı bekliyor...

Art Direktör

A Graphic Design · inka@agrafik.net Dikilitaş Mahallesi, Yenigelin Sokak, No: 6/15, 34349, Beşiktaş, İstanbul

Aranan Özellikler

Ben bir sanat yönetmeniyim.

Mesleğimle alakalı eğitimimi… güzel sanatlar fakültesi grafik bölümünde tamamladım. Mesleğimi çok seviyorum, tam olarak bir fikir avcısıyım; daima iyi fikrin peşinde koşarım. Beş yılı aşkın tecrübem var ve Türkiye’nin en önemli ajanslarında, saygın markaların gelişiminde etkin rol oynadım. Tasarımlarımın her yerde “ben buradayım” demesi ve beğenilmesi benim için en büyük ödüldür.

Hizmet verdiğim marka için araştırırım, yazarım, çizerim… Sonra avladığım fikirleri uygulamaya geçirir ve sorunsuz bir şekilde gururla teslim ederim. 360 derece dedikleri mecra yönetimine hâkimim ve yeni reklam mecralarını yakından takip ederim. Ekip çalışması benim için olmazsa olmazlardan… Neşeli, dinamik ve heyecanlıyım ama her şeyden önce öğrenmeye ve bildiklerimi paylaşmaya açığım.

Hızlı düşünürüm, detaylara önem veririm ve eğer benimle tanışmak isterseniz size portfolyomu ve içinde yer aldığım projeleri gururla sunabilirim.

Eğer yukarıdaki sanat yönetmeni sensen, aradığımız sensin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.