Kariyer.net’in yeni Genel Müdürü Yusuf Azoz oldu

Türkiye’de online insan kaynakları alanındaki liderliğini iş arama ve işe alım teknolojilerine kattığı yenilikçi ürün ile hizmetlerle pekiştiren...

03.09.2007 - 11:17 | MediaCat

Türkiye’de online insan kaynakları alanındaki liderliğini iş arama ve işe alım teknolojilerine kattığı yenilikçi ürün ile hizmetlerle pekiştiren Kariyer.net’in yeni Genel Müdürü Yusuf Azoz oldu.

Kariyer.net’in Genel Müdürlüğünü Mart ayından bu yana vekaleten yürütmekte olan Ertekin Peker ise iLab Holding bünyesindeki diğer görevi olan iLab Holding Direktörlüğünü sürdürmeye devam edecek.

Yusuf Azoz, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını ABD’de Pennsylvania State Üniversitesi’nde elektrik mühendisliği üzerine gerçekleştirdi. İş hayatına ABD’de başlayan Azoz, Bell Labs kökenli Telcordia Technologies’de katma değerli servisler alanında da üst düzey danışmanlık yaptı. 2001 yılından bu yana Turkcell’de katma değerli servislerin büyümesi ve gelişmesinde farklı görevler üstlenmiş, en son olarak da Katma Değerli Servisler’de Bireysel Servisler Bölüm Başkan’lığı yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.