Kardeş Payı Sosyal TV listesinde ilk sırada

3 Temmuz’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

04.07.2014 - 11:47 | MediaCat

Perşembelerin vaz geçilmezi Kardeş Payı yine izleyicilerini gülmekten kırıp geçirerek sosyal TV’de birinci sıraya oturdu. 6,657 kullanıcıdan toplamda 7,459 Tweet alan dizide gece boyu espriler ve alıntılar paylaşılmaya devam etti. “-Hilmi Bey neden parmağımı takip etmiyorsunuz? -Hilmi takip etmez, Hilmi’yi takip ederler.” gibi alıntılar sıklıkla paylaşılırken Sinan Canyurt’un Tweeti “Kardeş Payı komedinin, mizahın dibi dibi.” Top Tweet oldu.

Fox TV’nin yaz sezonu dizilerinden Kocamın Ailesi, Perşembe gecesi yayınlanan ilk bölümü ile Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarında ikinci sırayı kaptı. “#KocamınAilesi Ahaha çok tatlı bunlar” diyerek dizilerini izlemeye başlayan Sosyal TV izleyicileri “o çocuk nasıl bir şey ben böylesini görmedim #pelin #kocamınailesi” ve “Bana Engin değil Tarık gibi geliyor Mukadderin oğlu” gibi yorumlar paylaşıldı. “Sadece bana ait ol istiyorum. Çünkü hayatım boyunca kimse bana ait olmadı” alıntısı gece boyunca en paylaşılan sahne oldu.

Perşembelerin bir diğer vaz geçilmez kahkaha makinesi Güldür Güldür, bu yayın gününü de üçüncü sırada kapattı. Hakan Peker’in konuk olduğu bölümde izleyiciler “Üstüm kazan altım ova olsa da bir Kazanova olmamayı sizden öğrenecek değiliz. (Ne dediğini anlamadı)” gibi esprileri sıklıkla paylaştı. Rüştü Onur Atilla’nın Tweeti “Beylikdüzülü bilim insanlarının araştırmasına göre iftardan sonra hazma en iyi gelen şey ;)” Top Tweet oldu.

Burada Laf Çok, Perşembe gecesi Survivor’ın en sevilen yarışmacılarından Gökhan Keser’i konuk ettiği bölüm ile geceyi dördüncü sırada kapattı. Gökhan’ın hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği programda Sosyal TV izleyicileri “Gökhan’a sorsalar yeniden Survivor’a katılır mısın diye katılır mı ?” ve “Gökhan’ın sevgilisi var mı? Varsa kim sorun lütfen” gibi sorular yöneltti. Program toplamda 728 izleyiciden 1,328 Tweet alarak yayılımda 1,200,079 kullanıcının akışında yerini aldı.

Kaçak Gelinler, Perşembe geceki tekrar bölümü ile kaçıranların heyecanı ile gene beşinci sırada yer aldı. Dizi toplamda 651 kullanıcıdan 822 Tweet aldı ve yayılımda 533,713 kullanıcının Twitter akışına ulaştı. “Olur bazen böyle. Kendini doktor reçetesi gibi anlaşılmaz hissedersin ama geçer” alıntısı Sosyal TV izleyicileri tarafından sık sık paylaşıldı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 3 Temmuz 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.