Kardeş Payı sezon finali ile Sosyal TV’yi birincilikle kapattı

7 Ağustos’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

08.08.2014 - 13:50 | MediaCat

Kardeş Payı, Perşembe gecesi yayınlanan sezon finali ile Sosyal TV’yi açık ara birincilikle kapattı. 13,626 izleyiciden aldığı toplam 15,586 Tweet ile yayılımda 32,666,136 izleyicinin Twitter akışında yer aldı. Oktay Kaynarca, Hayko Cepkin, Manga, Rasim Öztekin, ve Ceyhun Yılmaz’ın konuk olduğu bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler hayal kırıklığına uğramadı. Hayko Cepkin’den “Damınıza konmaya geldim” alıntısı izleyiciler arasında sıklıkla paylaşıldı. Sezon finaline ait fotolarında sıkça paylaşıldığı gecede en çok etkileşime geçilen hesaplar @kardespayistar, @mangamusic, @bunedirbirader, @ahmtkural, @muratcemcir, @bakanseda, @startv, @haykocpqn, @ceyhunyilmaz ve @oztekinrasim oldu.

Kiraz Mevsimi ve Ulan İstanbul yaklaşan yeni bölüm heyecanı ve tekrar bölümleri ile sosyal TV’de arka arkaya ikinci ve üçüncü sırada yer aldılar.

Fox TV’nin yaz dizilerimden Kocamın Ailesi geçen haftaya göre yükseliş göstererek Sosyal TV’de dördüncü sırada kapattı. İzleyiciler diziyi eğlenceli ve duygulu olarak tanımlarken bir yandan da gecelik geleneksel reyting değerlerini karşılaştırıp dizinin yeni sezonda devam edeceği konusundaki temennilerini dile getirdiler.

Güldür Güldür, yaz aylarında yayınlanan tekrar bölümleri ile Sosyal TV performansını izleyicilerin üzerinden aralıksız devam ettirirken dün akşamki tekrar bölümü ile beşinci sıraya yerleşti. İzleyicileri gene kahkahaya doyuran program 1,106 izleyiciden aldığı 1,154 Tweet ile yayılımda 6,405,317 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 7 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.