Kanal 1’den yeni programlar geliyor

Kanal 1’de sunuculuğunu Ayşe Özgün ve Elif Aktuğ’un yapacağı ve hafta İçi her gün yayınlanacak bir sohbet...

07.09.2007 - 16:10 | MediaCat

Kanal 1’de sunuculuğunu Ayşe Özgün ve Elif Aktuğ’un yapacağı ve hafta İçi her gün yayınlanacak bir sohbet programı başlıyor: Laf Aramızda

Kanal 1 ekranlarından merhaba diyecek program, yeni formatıyla izleyenlere hoş dakikalar geçirtecek. Programın ilk konuğu ise uzun zamandır televizyon programlarına katılmayan “Gülben Ergen”.

Şimdiye kadar hiçbir yerde açıklamadıklarını “Laf Aramızda” programında seyircilerine anlatacak olan Ergen, izleyenlere hamilelik, annelik ve evliliği hakkındaki bilinmeyenleri paylaşırken mutluluğunun sırlarıyla ilgili tüyoları da verecek. Laf Aramızda, 10 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 14:00’de yayınlanacak.

Ayrıca Kanal 1 ekranlarında yepyeni bir sitcom dizi başlıyor: Çatı Katı

Yapımcılığını Sevgi Birsel’in yaptığı ve Naci Çelik Berksoy’un yönettiği dizide başrolleri; Seda Fettahoğlu, Fatih Gülnar, Önder Açıkbaş, Ceyhun Fersoy, Barış Başar, Ceyhun Fersoy, Mehmet Taşdibi, Elif Durdu, Melisa Doğu ve Burcu Güneştutar paylaşıyorlar. Kanal 1’in yeni dizisi Çatı Katı, yeni evli bir çiftin hem ev hayatında, hem de iş hayatında başından geçen komik olayları konu alıyor. Çatı Katı 10 Eylül’den itibaren hafta içi her gün saat 13:00’de Kanal 1 ekranlarından izlenebilir.