Kampüste Marketing’09 konferansı ilgiyle izlendi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü tarafından her yıl organize edilen “Kampüste Marketing” programı bu yıl...

05.05.2009 - 15:22 | MediaCat

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü tarafından her yıl organize edilen “Kampüste Marketing” programı bu yıl “Zıplatan Fikirler; Hayatın Her Aşamasında Krizden Çıkma Fırsatları” konusuyla “Doğrudan Pazarlama” her yönüyle masaya yatırıldı. 25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleşen konferansın içeriği DPİD tarafından hazırlandı. Son yıllarda en hızlı gelişen sektör olan Doğrudan Pazarlamanın yanı sıra doğrudan pazarlamayı oluşturan disiplinlerin de detaylı olarak inceleneceği konferansı 500’den fazla öğrenci ve iş adamı takip etti.

“Zıplatan Fikirler; Hayatın Her Aşamasında Krizden Çıkma Fırsatları” konulu programda genel oturumların yanı sıra her gün iki paralel oturum da gerçekleştirildi. DPİD üyesi 21 sektör profesyonelinin katıldığı konferansta oturumlarla birlikte Yeditepe, İstanbul, Marmara ve Anadolu Üniversitelerinden öğrenci ekiplerinin katıldığı atölye çalışması da yer aldı. Ekiplerin Kütahya Yapı Kimyasalları firmasının verdiği brief doğrultusunda doğrudan pazarlama enstrümanlarını kullanarak hazırladıkları iletişim planı sunumlarının jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından Anadolu Üniversitesi adına katılan öğrencilerden birinci gelen “İşporta” adlı ekibin tüm üyelerine, arzu ettikleri taktirde DPİD üyesi firmalarda yaz tatilini değerlendirebilecekleri staj imkanı sunuldu.

Kampüste Marketing‘09 Konferansı’nda en çok dikkat çeken oturum kapanış öncesi gerçekleşen “Kariyer Fırsatları” oldu. Moderatörlüğünü DPİD Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar’ın yaptığı panele İpek Özgüden, Emrah Kaya, Zekeriya Arslan, Mesut Özalp ve Ercan Balkan katıldı. Panel gençlerin iş hayatıyla ilgili merak ettikleri konuların aydınlatılması ve gençlerin iş hayatına hazırlanması amaçlandı.

“Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuçlar Atölye Çalışması”na katılan üniversiteler;

Yedi Tepe Üniversitesi,


İstanbul Üniversitesi,


Marmara Üniversitesi,


Anadolu Üniversitesi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.