Kamil Koç’a yeni genel müdür

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. yeni genel müdürü belli oldu...

13.08.2008 - 12:17 | MediaCat

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Satış Grup Müdürü Kemal Erdoğan Kamil Koç’un yeni Genel Müdürü oldu.

Kamil Koç’taki yeni görevine başladığı belirtilen Kemal Erdoğan yeni görevindeki hedefleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Erdoğan, “Türkiye’nin ilk ve lider karayolu yolcu taşıma şirketi olan Kamil Koç’ta görev yapmak benim için büyük bir onur. Kâmil Koç bugün 278 bilet satış noktası ve 3.000’e yakın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 500 firmasından biri. Yüksek nitelikli çözümleri ve 82 yıldır elde ettiği engin tecrübe ile yolcularına hizmet sunuyor. Amacımız artık hep birlikte, uzman personelimizin de desteğiyle Kâmil Koç’un yüksek büyüme hızını sürdürmek. Böylece firmamızın pazarda çok daha yüksek rekabet gücüne ulaşacağına, operasyonların çok daha verimli yürütüleceğine ve bunlara bağlı olarak yolcularımıza daha yüksek kalitede hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Kâmil Koç kurulduğu günden bugüne gelinceye kadar her zaman ilklere imza attı, bundan sonra da atmaya devam edecek.” diye konuştu.

Kaynak:Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.