Kale Endüstri Holding’de üst düzey atama

Şirketin yeni insan kaynakları direktörü belli oldu.

17.07.2017 - 10:54 | MediaCat

Entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding’de insan kaynakları direktörü olarak görev alacak isim belli oldu. Daha önce Toprak Holding, PepsiCo, Danone ve Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda insan kaynakları yöneticiliği görevlerini yürüten Yılmaz Öztürk, bundan sonra Kale Endüstri Holding’de insan kaynakları direktörü olarak görev alacak.

Deniz Harp Okulu Yöneylem Araştırması ve Yönetim Bölümü’nden mezun olmasının ardından deniz subayı olarak görev yapan Öztürk, kariyerine özel sektörde devam etme kararı alması ile birlikte Toprak Holding’de İnsan Kaynakları Yöneticiliği yaptı. Öztürk, sonraki yollarda PepsiCo ve Danone’de insan kaynakları alanında çeşitli görevler üslendi. Bu şirketlerde Fabrika İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Satış İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Doğu Akdeniz Bölge İnsan Kaynakları Direktörlüğü ve Orta Avrupa İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerinde bulunan Öztürk, son olarak Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda Türkiye ve Uluslararası Organizasyonlardan Sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.