Kahve dünyası metro istasyonlarında

Kahve Dünyası, metro istasyonlarında satış noktaları açıyor ve bu yeni satış noktalarının açılışını tüm İstanbullularla birlikte kutlamak için karnaval programı hazırlayor.

18.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Kahve Dünyası, metro istasyonlarında satış noktaları açıyor ve bu yeni satış noktalarının açılışını tüm İstanbullularla birlikte kutlamak için  karnaval programı hazırlayor.
 
Kahve Dünyası’nın metro istasyonlarındaki satış noktaları birer birer hizmet vermeye başlıyor.

Kahve Dünyası metroda toplam 15 durakta

Şimdiye kadar; Gayrettepe, Levent, 4. Levent, Aksaray, Merter, Bakırköy, Yenibosna, Zeytinburnu ve Atatürk Havalimanı satış noktaları hizmete açıldı. Kurulumlar devam ediyor. Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Kabataş, Davutpaşa, Ataköy ve Taksim istasyonlarıyla 15 nokta tamamlanmış olacak.

Metro satış noktalarında; Espresso, Espresso Macchiato ve Türk kahvesi çeşitleri dışında tüm içecekler tek boy satılacak.

Kahve Dünyası, İstanbul Ulaşım A.Ş.’nin Turyap işbirliği ile yaptığı ihale sonucunda metrolarda satış noktaları açma hakkı elde etti. Söz konusu ticari alanlarda Kahve Dünyası’nın yanı sıra; bankacılık, iletişim gibi farklı sektörlerden firmalar olacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.