MediaCat

’Kadınlar Davosu’nda Türkiye’yi Ergün ve Kalpaklıoğlu temsil edecek

Kadınlar Davos Forumu’nun kadın liderlere yönelik kardeş forumu olan Ekonomi ve Toplum İçin Kadınlar Forumu’na Türkiye’den iki kadın yönetici çağrıldı.

’Kadınlar Davosu’nda Türkiye’yi Ergün ve Kalpaklıoğlu temsil edecek

Kadınlar Davos Forumu’nun kadın liderlere yönelik kardeş forumu olan Ekonomi ve Toplum İçin Kadınlar Forumu’na Türkiye’den iki kadın yönetici çağrıldı. Boyden’in Yöneticisi Özlem Ergün ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Kalpaklıoğlu, dünya genelinden 800 liderin çağrıldığı zirveye katılarak Türkiye’yi temsil edecek.

5-7 Ekim tarihleri arasında Fransa’da ikincisi düzenlenecek olan zirvenin teması “Toplumların İlerlemesinde Kadının Yeni Sorumluluğu” olacak.

Kadın vizyonu ve etkisiyle bir gelecek yaratmak için uluslararası kadın liderler için düzenlenen The Women’s Forum for the Economy and Society’ye (Ekonomi ve Toplum İçin Kadınlar Forumu) Türk iş dünyasından yönetici seçme ve yerleştirme şirketi Boyden’in Yöneticisi Özlem Ergün de çağrıldı. Bu yıl 5-7 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Deauville şehrinde yapılacak olan foruma Ergün dışında Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Kalpaklıoğlu da katılacak. Forumun düzenlenmesinde Boyner Holding’den Ümit Boyner’in de önemli desteği bulunuyor. “Toplumların İlerlemesinde Kadının Yeni Sorumluluğu” teması altında bu yıl ikincisi düzenlenecek olan foruma siyasi, ekonomik, kültürel ve medya alanlarında 800 kadın yönetici katılacak. (www.hurriyet.com.tr)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.