MediaCat

#kadınerkekeşittirnokta Konferansı’na geri sayım başladı

YANINDAYIZ Derneği’nin düzenlediği konferans bu yıl 3 Kasım tarihinde gerçekleşecek.

#kadınerkekeşittirnokta Konferansı’na geri sayım başladı

YANINDAYIZ Derneği, bu yıl ikincisini gerçekleştireceği #kadınerkekeşittirnokta Konferansı için hazırlıklarına devam ediyor. Mert Fırat ve Didem Balçın’ın sunumuyla; Nurcan Akad, Gila Benmayor, Evrim Kuran, Sedef Kabaş ve Ahu Özyurt’un moderatörlüğünde gerçekleşecek konferansın açılış konuşmalarını YANINDAYIZ Derneği Kurucu Başkanı Nur Ger ve Champions of Change Coalition Strateji Direktörü Troy Roderick üstlenirken balerin ve oyuncu Lale Mansur ve orkestra şefi Cem Mansur ise onur konukları olarak yer alacaklar.

Toplumsal cinsiyet eşitliğinin farklı boyutlarının tartışılacağı dört farklı oturumda eğitim, erkeklik halleri, sosyal medya, senaryolardaki eril dil konuları ele alınacak, ayrıca iş dünyasından sürpriz isimlerle şirketlerdeki iyi uygulamalar konuşulacak.

#kadınerkekeşittirnokta Konferansı'na geri sayım başladı
YANINDAYIZ Derneği Kurucu Başkanı Nur Ger

YANINDAYIZ Derneği Kurucu Başkanı Nur Ger yaptığı açıklamada, “Konferansımız için son ana kadar farkındalık yaratmak adına çalışıyor ve hazırlıklarımıza titiz bir şekilde devam ediyoruz. Amacımız toplumsal cinsiyet eşitliğinin ülkemizin gelişmesindeki anahtar rolü, ataerkil sistemin değiştirilmesinde ve dönüştürülmesinde erkeklere düşen roller bu dönüşüm ile kadınların hayatın her alanında gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlamak. Özetlemek gerekirse, ülkemizin bugünkü resmini çekmek ve geleceğe yönelik çözüm önerilerini sunmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

#kadınerkekeşittirnokta Konferansı'na geri sayım başladı

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.