Justmarketing sonuçları açıklandı

ODTÜ İşletme topluluğu tarafından düzenlenen Justmarketing’in sonuçları gerçekleştirilen etkinlikle açıklandı.

14.04.2006 - 00:00 | MediaCat

ODTÜ İşletme topluluğu tarafından düzenlenen Justmarketing’in sonuçları gerçekleştirilen etkinlikle açıklandı. Yarışmada birinciliği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi kazandı. Pazarlama sektörüne ilgi duyan yüzlerce üniversite öğrencisinin katıldığı etkinliğin konuşmacıları arasında Milliyet, Radikal ve Fanatik gazeteleri Reklam Grup Başkanı Viki Habif, Millward Brown Türkiye Genel Müdürü Betül Khan, Fortis Kurumsal İletişim Müdürü Murat Ermert, Medina Turgul DDB Grup Başkan Yardımcısı Lawrence DuPre Piramit Ajans Başkanı Metin Aroyo, Jingle Mingle Genel Müdürü Mert Tünay gibi pazarlama ve reklam sektörlerinin önde gelen isimleri katıldı.

Bu yıl İpana ana sponsorluğunda gerçekleşen yarışmayı Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden Ebru Sağım, Filiz Çelik ve Reyhan Meral’in kurduğu Ajans Amazon kazandı. İkinci ve üçüncülüğü Anadolu Üniversitesi’nden ekipler paylaştı. Birinciliği kazananlar birinci yaz döneminde bir aylık İstanbul stajı, Kristal Elma Ödül törenine katılma hakkı ve taşınabilir DVD oynatıcı kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.