Just Marketing başlıyor

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından bu yıl İpana’nın ana sponsorluğunda beşincisi düzenlenecek olan Just Marketing başlıyor.

09.02.2006 - 00:00 | MediaCat

Yaratıcı üniversitelileri sektöre kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Just pazarlama ve reklam yarışması, bu yıl da tüm Türkiye’den üniversite öğrencilerinin katılımına açık gerçekleşiyor. 2005’te 41 farklı üniversiteden 200’ün üzerinde takımın katıldığı yarışmanın bu seneki konusu diş macunu sektörünü güçlü markası İpana üzerine kurulu. Yarışmaya katılan üniversite öğrencileri “İpana Kışkırtan Beyazlık Serisi” nin lansmanı ile ilgili pazarlama ve reklam kampanyası hazırlayacaklar. “Takımını Kur! Farkını Yarat!” sloganıyla düzenlenen Just’a katılmak için takımların www.just-marketing.org adresinden online başvuru yaparak 19 Mart 2006 tarihine kadar projelerini göndermeleri gerekiyor. Ön eleme aşamasının ardından finalist 10 takımın üyeleri 4-7 Nisan 2006 tarihleri arasında ODTÜ’de ağırlanacaklar ve Just Marketing’in son günü 7 Nisan 2006 ‘da projelerini parlama ve reklam uzmanlarından oluşan jüriye sunacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.