Johnson&Johnson Medikal Türkiye’ye yeni genel müdür

Johnson&Johnson Medikal Türkiye’de, 2006 yılı sonunda “Temsilcilik Ofisi” konumundan “Ticari Şirket” konumuna geçiş ile başlayan yapılanma süreci devam ediyor…

22.08.2007 - 16:10 | MediaCat

Johnson&Johnson Medikal Türkiye’de, 2006 yılı sonunda “Temsilcilik Ofisi” konumundan “Ticari Şirket” konumuna geçiş ile başlayan yapılanma süreci devam ediyor.

Johnson&Johnson Medikal Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne Ayşe Uysal Torun getirildi. Ayşe Uysal Torun, 01 Ağustos 2007’den itibaren geçerli olacak yeni görevinde Johnson&Johnson Medikal Türkiye’nin tüm operasyonundan sorumlu olacak. Boğaziçi Üniversitesi’nden Finans ve Pazarlama alanlarında çift ana dal eğitimi bulunan Uysal Torun, bu görevinden önce AstraZeneca firmasında Satış Direktörü olarak çalışıyordu.

Yeniden yapılanma çerçevesinde Johnson&Johnson Medikal Türkiye Yönetim Kurulu üyelerinden Cem Durukan da Ethicon, AWC ve Gynecare markalarından sorumlu Franchise Müdürü olarak atandı.

Johnson&Johnson Avrupa ve Orta Doğu Bölge Direktörü Craig McLaren konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ayşe Uysal Torun’un Türkiye’deki 18 yıllık derin tecrübesi ile Johnson&Johnson Medikal Türkiye Genel Müdürü olarak şirkete büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Torun, Johnson&Johnson Medikal Türkiye’nin gelişmesinde ve geleceğe yönelik ilerlemesinde önemli bir rol oynayacaktır” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.