John Hegarty’nin favori reklamları

Hegarty'nin en beğendiği 10 reklam.

27.10.2014 - 08:54 | Arzu Nilay Kocasu

John Hegarty'nin favori reklamları

Bu yıl 3-8 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Brand Week Istanbul kapsamında dinleme fırsatı bulacağınız Sir John Hegarty, alanında uluslararası saygınlığa kavuşmuş, dünyanın en beğenilen ve en ödüllü isimlerinden biri. Benton & Bowles‘ta başlayan ve Saatchi & Saatchi‘yle devam eden kariyeri boyunca TBWA‘in kuruluşuna yaptığı katkıların yanı sıra 1982 yılında John Bartle ve Sir Nigel Bogle ile birlikte Bartle Bogle Hegarty‘yi (BBH) kuran efsane reklamcının kariyerinde Levi’s‘tan Johnnie Walker‘a; Audi‘den Axe‘a kadar pek çok marka için yapılmış dünyaca ünlü reklamlar bulunuyor.

Hegarty’nin şöhreti ve yeteneği, sektör hakkında az çok bilgisi olan herkesin malumu. Peki ama, herkesin beğendiği reklamların mimarı en çok hangi reklamları beğeniyor? İşte John Hegarty’nin ıssız bir adaya düşse yanında götüreceği 10 reklam.

Heineken: Water in Majorca

“Bundan 500 yıl sonra, antropologlar 20’nci yüzyılın ikinci yarısındaki İngilizleri ve onların sınıf obsesyonlarını anlamaya -ve bu obsesyonun nasıl değiştiğini göstermeye- yardımcı olmak için bu reklamı referans verecekler.”

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz. Kaynak: More About Advertising

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.