MediaCat

John Deere, yeni kreatif ajansını arıyor

John Deere, ulusal marka stratejisini yürütecek, firma ve tüketici

John Deere, yeni kreatif ajansını arıyor

John Deere, ulusal marka stratejisini yürütecek, firma ve tüketici ekipmanları için kreatif ve doğrudan yanıt reklamlarını hazırlayacak bir ajans arayışına başladığını açıladı. Traktör ve tarımsal makine üretimi yapan Deree, 2000 yılından bu yana kreatif ajans olarak çalıştığı DraftFCB ile yollarını ayırdı.

Yeni ajans seçiminde, bu hafta içi gönderilecek olan öneriler doğrultusunda verilecek karar, Mayıs başında açıklanacak. Malone Advertising tarafından yürütülen perakende reklamları ise yapılacak seçimden etkilenmeyecek.

Deere’nin firma ve tüketici ekipmanları cirosu, 31 Ocak itibariyle ilk çeyrekte yüzde iki oranında arttı. Maliyetlerin düşmesi ve fiyatların yükselmesi sonucu işletme karı, geçen yıl elde edilen 19 milyon Amerikan dolarına oranla artış göstererek 38 milyon Amerikan dolarına yükseldi. Bu artışın Bütün yıl içerisinde satışların gerek peyzaj çalışmalarının büyümesi gerekse yeni ürünlerin artan kalitesi nedeniyle yüzde üç artması bekleniyor.

TNS Media, İnternet’in de dahil olduğu 18 kategoride şirketin medya harcamalarını hesaplandı. Ortaya çıkan sonuçlar, Deere’nin 2005 yılında 29 milyon Amerikan doları, 2006 yılının ilk dokuz ayında ise 21 milyon Amerikan doları harcama yaptığını gösteriyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.