MediaCat

J&B’nin reklam kampanyası Türkiye’den başlıyor

Viski markası J&B yeni global reklam kampanyasını ilk olarak Türkiye’de

J&B’nin reklam kampanyası Türkiye’den başlıyor

Viski markası J&B yeni global reklam kampanyasını ilk olarak Türkiye’de başlatıyor. J&B, yeni reklam kampanyasının sloganı olan “Start A Party” ile kendi partini başlat mesajını vererek yaşamın her anını bir partiye dönüştürmeyi öneriyor.

J&B’nin yeni reklam kampanyasında ikon olarak disko topunu kullanıyor. Parti konsepti üzerine kurulan yeni kampanyada tüm ilanlar, ambalajlar, tanıtım malzemelerinde, organizasyonlarında ve etkinliklerinde disko topu görseli kullanılacak. Ayrıca, ‘Bir partiyi lütfen sorumlulukla başlatın ve sorumlulukla bitirin’ mesajı da kampanyanın tüm iletişim materyallerinde ve ilanlarında yer alacak.

2007 yılında 20 ayrı ülkede devam edecek kampanyanın tüm dünyada uygulanacak iletişim çalışmaları ve aktiviteleri ilk olarak J&B’nin dünyadaki en büyük 5. pazarı olan Türkiye’de gerçekleşecek.

Diageo Türkiye Pazarlama Direktörü Filiz Yelkenci Altınoğlu kampanya ile ilgili, Start A Party’nin hayata bir yaklaşım tarzı olduğunu, pozitiflik, sosyalleşmek, hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek anlamına geldiğinive disko topunu bu mesajları taşıyan bir sembol olarak gördüklerini ifade ediyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.