Janus Tasarım Ödüllü Origami Cooktop ankastre serisi ocaklar Türkiye’de satışa sunuyor

Tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için geliştirdiği ürünlerle dünyanın bir numaralı, Avrupa’nın lider beyaz eşya ve ev ürünleri markası Whirlpool

07.11.2007 - 09:44 | MediaCat

Tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için geliştirdiği ürünlerle dünyanın bir numaralı, Avrupa’nın lider beyaz eşya ve ev ürünleri markası Whirlpool, 6. his teknolojisiyle donattığı Janus Tasarım Ödülünü kazanan “Origami Cooktop” ankastre serisi ocaklarını Türkiye’de satışa sunuyor.

Mutfaklarda tasarımıyla fark yaratan Whirlpool, ankastre serisinin gözde parçası tasarım ödüllü Origami ocakları ile yılbaşı sofralarında ayrıntılara önem verenlere bambaşka bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tüketicilerine farklı bir dokunma ve görme hissinin yanında, yüksek performans sunan Origami Serisi, kalabalık misafir gruplarından sonra mutfaklarda kullanım ve temizlik kolaylığı ile de tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Modüler parçalardan oluşan Whirlpool’un yeni Origami Pişirme Sistemi, ocakları en küçükten en büyüğe kadar her alana sığdırarak mutfakseverlerin yemek repertuarını genişletmeyi hedefliyor. Pek çok tencere ve tavanın kolayca sığabileceği ızgara ve tava destekleri ile ince, düz ve kolayca silinebilen yüzeye sahip olan yüksek teknoloji ürünü Origami Ocak Serisi, sofistike aksesuarları ile pişirme deneyiminde fark yaratıyor.


Zengin aksesuarlarıyla fark yaratıyor

Hızlı kızartmadan kısık ateşte pişirmeye kadar her türe hitap eden ocak gözlerini bünyesinde barındıran ocak konfigürasyonları ile satışa sunulan Origami Serisi ocaklar yemeğin hazırlanma safhasından sunumuna kadar kullanılan kesme / doğrama tahtası, “Ollar pişirme taşı”, tost aparatı, ve “ortak destek” aksesuarları ile birlikte sunuluyor.

Pişirme işleminin özel bir taş olan Ollar taşı üstünde yapıldığı Origami ocaklar, yağ kullanımı gerektirmediği için hem doğal hem de en sağlıklı biçimde et, balık ve sebze pişirmek için ideal bir seçenek. Yüksek sıcaklıkları destekleyen Ollar Taşı, ısıyı muhafaza ederek masada yemeği sıcak tutan bir aksesuar olarak da kullanabiliyor.

Izgara yaparken mükemmel bir denge sağlayan ortak destek aparatı ile satışa sunulan Origami ocaklar, pişirme esnasında ve pişirme sonrasında hızlı başlatma, sıcak tutma gibi birçok fonksiyonu barındırarak zamandan ve enerjiden maksimum tasarruf sağlıyor.

90 yıllık tecrübesiyle, alanında dünyanın en büyük üreticisi, Avrupa’nın en çok satan beyaz eşya ve ev ürünleri markası olan Whirlpool, 170 ülkede faaliyet gösteriyor. Tüm dünyada 200 milyonun üzerinde evde ürünü bulunan dünya devi Whirlpool, 2006 yılından bu yana Vestel mağazalarında tüketicileriyle buluşuyor.

Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi’nden lezzetli yılbaşı yemekleri hazırlamanın ipuçları

Kalabalık yılbaşı sofraları hazırlarken en büyük sorun zamandır. Bazı yemekleri bir gün öncesinden hazırlayarak zaman kazanabilirsiniz. İşte WMSA’dan kalabalık sofralar hazırlamak için bazı püf noktaları:

• Fırın yemeklerinin önceden hazırlanarak fırına verilmesi büyük zaman kazandırabilir. Yemeğiniz fırında pişerken diğer malzemelerinizi rahatça hazırlama fırsatınız olur. Örneğin hindi yapacaksanız bir gün öncesinden hazırlayıp dolapta bekletebilir ve davetten 2-3 saat öncesinde fırına atabilirsiniz.

• Tatlıların bir çoğunu bir gün öncesinden hazırlayabilirsiniz. Tatlılar dolapta bekletilirken diğer malzemelerin kokusu tatlıları etkilememeleri için gerekli tedbirleri almayı unutmayın.

• Salata tarzı ürünleri servis yapacağınız saate yakın hazırlamanız gerekir. Bu yüzden salatanın daha çabuk yapılması için ön hazırlıklarınızı bir gün önceden yapabilir, marul, domates..vb malzemelerinizi yıkayarak dolapta tutabilir, sosu önceden hazırlayarak kapalı bir kapta bekletebilirsiniz.

• Meze ve benzeri ürünler içerisinde sıcak tüketilmesi gerekli olanları misafirler gelmeden önce hazırlayarak daha önce ısıtmış olduğunuz fırında bekletmeniz mümkün. Soğuk mezelerinizi ise misafirler gelmeden tabaklara servis etmek, kalabalık gruplar ağırlayacak olanlara kolaylık sağlayabilir.

Ayrıntılı bilgi için:

Grup7 İletişim Hizmetleri

Sevi Yüzbaşıoğlu – Gülin İyigün

Tel: 0212 292 13 13

syuzbasioglu@grup7.com.tr / giyigun@grup7.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.