Jabra’ya çifte Red Dot tasarım ödülü

Bluetooth kulaklıklar alanında hizmet veren Jabra, Red Dot Tasarım Ödülleri 2011’de iki farklı ürünüyle ödüle layık görüldü.

04.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Bluetooth kulaklıklar alanında hizmet veren Jabra,  Red Dot Tasarım Ödülleri 2011’de iki farklı ürünüyle ödüle layık görüldü.

Jabra Freeway araç kiti ve Jabra Wave bluetooth kulaklık, Red Dot Tasarım Ödülleri 2011’nde ödül aldı.

Bu yıl Red Dot Tasarım Ödülleri’ne ürün tasarımı kategorisinde dünya çapında 60 ülkeden 1.700 şirket ve tasarımcı 4.433 ürün ile katıldı.

Kazanan ürünler Red Dot Tasarım Müzesi’nde sergilenecek

Jabra WAVE ve Jabra FREEWAY, 4 Temmuz 2011’de Almanya’da Essen Opera Binası’nda düzenlenecek ödül töreninin ardından yarışmada ödül kazanan diğer ürünlerle birlikte 5 Temmuz – 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında Almanya Essen’de ”Sahnede Tasarım – Red Dot Ödülü Kazananlar: Ürün Tasarımı 2011” adlı sergide ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 4.000 metrekarelik bir alanda 1.500 ürünün sergilendiği Red Dot tasarım müzesi, dünya çapında en büyük modern tasarım kalıcı sergisi olma özelliğini taşıyor. Ürünler ayrıca online sergide de görülebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.