İzleyiciler Ezel’de Sekiz’i görmek istiyor

Yeni sezonuyla da çok konuşulan Ezel, Sinemalar.com üyelerinden “Sekiz” vizesi aldı...

12.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Yeni sezonuyla da çok konuşulan Ezel, Sinemalar.com üyelerinden “Sekiz” vizesi aldı. Türkiye’nin lider sinema sitesi Sinemalar.com’da yapılan ankete katılan on bine yakın izleyicinin yaklaşık yüzde 68’i Sekiz karakterinin dizide kalıp, Dayı’nın ekibine katılması yönünde oy kullandı.

Sinemalar.com, üzerinde gerçekleştirilen anket Ezel izleyicilerinin Sekiz karakterini sevdiğini ortaya çıkardı. Bir hafta süren Ezel anketine katılan on bine yakın üye, dizinin bu sezon en çok ilgi çeken karakteri olan Sekiz’in diziden gitmesini istemediğini belirtti. “Sekiz, dizide kalmalı mı, gitmeli mi?” sorusuna ankete katılanların yaklaşık %68’i “Ölmemeli, kalmalı ve Dayı’nın ekibine katılmalı” şeklinde yanıt verdi. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Sekiz karakterinin sürpriz bir şekilde katılımıyla büyük bir heyecan kazanan dizinin ilerleyen bölümlerinde Sekiz’e neler olacağını ve dizi yapımcılarının izleyiciden gelen bu yoğun ilgiye nasıl tepki göstereceğini ise zaman gösterecek.

Diğer taraftan izleyiciler Ezel’de konuk oyuncu olarak Beren Saat’i de görmek istediklerini belirttiler. Şu anda “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide oynayan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un eski rol arkadaşı olan Beren Saat, “Ezel’de hangi oyuncuyu görmek isterdiniz?” sorusunda oyların yüzde 37’sini aldı. Beren Saati, Lost adlı yabancı dizide ünlenen ve Türkiye’ye bir dondurma reklamı için gelen Josh Holloway yüzde 35’lik oranla takip etti.

Anketin en ilginç sonucu ise “Ezel’de önemini kaybetti, diziden çıksın dediğiniz karakter hangisidir?” sorusuyla geldi. Ankete katılan Sinemalar.com üyelerinin yüzde 40’ı Cengiz karakterinin diziden çıkması gerektiğini belirtti. Cengiz’i yüzde 27’lik bir oranla dizinin ana karakterlerinden biri olan Eyşan takip etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.